SANNE TER ZEE

DE ROUWBRIEF

 

Twee weken na de dood van haar man ontvangt Inge Mulder een bos bloemen van een anonieme afzender. Wanneer er meer cadeaus volgen en de politie ontdekt dat ze vanuit haar tuin is bespioneerd, gaat ze samen met haar zoon Robbert op onderzoek uit. Maar als Robbert onverwachts een gewetenloze moordenaar op het spoor komt, is hij zijn leven niet meer zeker. Kan hij zijn moeder op tijd waarschuwen?

 


LOVENDE REACTIES 

 

'Het leest als een trein. Ik kon dan ook niet stoppen en las het in een dag uit. Een dikke aanrader.'  

Nathieleest @ Hebban.nl

 

'Het verhaal leest heerlijk weg door de korte hoofdstukken en bij ieder hoofdstuk denk je: “Ach, nog één hoofdstukje…” en voor je het weet is het uit. Een mooi debuut!'   

Lilian @ Thrillersandmore.com

 


GOED OM TE WETEN

  • Mustread voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.
  • Verkrijgbaar bij alle boekenwinkels in Nederland en België.
  • Verhaal speelt zich o.a. af in Heeze, Panningen en Maasmechelen.

 


BEKIJK REVIEWS